راهنما

مشتری گرامی،

جهت عضویت در باشگاه مشتریان مایکروتل از راهنمای ذیل استفاده نمایید.

ابتدا با ارسال پانزده رقم شماره سریال گوشی خریداری شده (IMEI) به شماره 30002224 نسبت به دریافت شناسه و گذرواژه اقدام نموده و جهت عضویت به سایت www.pmtel.ir مراجعه نمایید.

شماره سریال گوشی (IMEI) روی کارت طلایی مایکروتل، جعبه گوشی و بدنه گوشی زیر باطری درج شده است. همچنین با وارد کردن کد *#06# نیز، IMEI بر روی گوشی به نمایش در می آید.

*لازم به یادآوری می باشد که در مورد گوشی های دو سیم کارته هوآوی باید شماره سریال دوم  گوشی (IMEI)، که با استفاده از کد #06#* بر روی گوشی قابل بازخوانی است را به شماره 30002224 ارسال نمایید.

1. با کلیک بر روی گزینه باشگاه مشتریان در نوار سمت راست، وارد وب سایت باشگاه مشتریان مایکروتل شوید.

Picture___1

شکل 1


2. با کلیک بر روی گزینه عضویت و ثبت خرید و وارد نمودن شناسه و گذرواژه ای که از طریق پیامک (SMS) برای شما ارسال شده به مراحل بعدی رفته، اطلاعات درخواست شده را وارد نموده و مراحل عضویت را تکمیل نمایید.


Picture___2_1

شکل 2-1

*در باکس "عبارت زیر را وارد کنید" باید کد امنیتی که در زیر باکس آمده را به صورت حروف لاتین کوچک و سپس بدون فاصله اعداد را وارد نمایید، در صورت عدم تشخیص عبارت امنیتی می تواند از علامت سبز رنگ مقابل باکس برای نمایش یک عبارت جدید استفاده کنید.


pic_2

شکل 2-2


3. با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و کد امنیتی، اجازه ی ورود به صفحه ی ثبت اطلاعات خرید به شما داده می شود.

pic 6_1

شکل 2-3


4. با تکمیل اطلاعات فوق و کلیک بر روی کلید "ادامه" به مرحله ی ثبت اطلاعات گوشی خریداری شده خواهید رفت.

pic_9

شکل 2-4

5. با تکمیل اطلاعات فوق و کلیک بر روی کلید "ادامه" به مرحله ی ثبت اطلاعات فروشگاه خواهید رفت.

pic_8

شکل 2-5

6. در صورت ورود صحیح اطلاعات و ذخیره کردن آن، پیام زیر به نمایش در خواهد آمد و پیامک "موفقیت در ثبت اطلاعات" به گوشی شما ارسال خواهد شد.

pic_10

شکل 2-6

7. چنانچه از پیش به عضویت باشگاه مشتریان مایکروتل درآمده باشید، با کلیک بر روی "ورود اعضا" به صفحه پروفایل رفته و با استفاده از شناسه(Email) و گذرواژه که خود در سیستم ثبت نموده اید به صفحه کاربری وارد شده و نسبت به ثبت خرید جدید اقدام نمایید. 

profile_1

شکل 3-1


profile_2

شکل 3-2

8. با انتخاب جدید از منوی خرید می توانید برای ثبت خرید جدید استفاده نمایید.

profile_3

شکل 3-3