رونمایی از گوشی های سری REX توسط سامسونگ

800992rex90.jpg
تاریخ : ۲۹-۱۱-۱۳۹۱

کمپانی سامسونگ سری جدید گوشی های ساده و ارزان قیمت خود را با لباسی جدید برای کسانی که از گوشی استفاده معمولی می کنند را معرفی نموده است.

این سری گوشی ها که با نام REX مشخص شده اند، همگی دارای صفحه نمایش لمسی، طراحی جدید و مجهز به منوها و امکانات پیشرفته تر می باشند. امکاناتی که در انجام کارهای روزمره با گوشی همراه، جوابگوی نیاز کاربران خواهد بود.

سری جدید REX در دسته های REX60، REX70، REX80 و REX90 دسته بندی شده اند. گوشی های ساده سری REX، علاوه بر طراحی جدید، دارای امکانات تازه  تر و بروز تر بوده، بطوری که این گوشی ها را می توان به نام  گوشی های ساده ی هوشمند صدا زد.

rex_series

برخی از امکانات بروزشده ی سری REX عبارتند از :

رابط کاربری جدید UX :

توسط رابط کاربری تاچ ویز سامسونگ با سادگی و دوستانه بودنش، به کل امکانات گوشی خود به راحتی دسترسی داشته باشید. آیکون های گوشی بصورت چهار در چهار در صفحه نمایش اصلی دستگاه چیده شده اند که هم سایز آنها برای دید بزرگ بوده و هم دسترسی به گزینه های گوشی به سادگی  و سریعتر انجام می گیرد. ویجت های زنده ای  مانند اخبار و هواشناسی، براحتی قابل شخصی سازی و در دسترس هستند.

طراحی شیک و جمع و جور :

سری REX سامسونگ، همگی بصورت گوشه های خمیده طراحی شده اند که این طراحی بر اساس زیبایی شناسی طبیعت می باشد(شعار طراحی Galaxy SIII). سایز کوچک و جمع و جور آنها مناسب برای کارکردگوشی لمسی  با یک دست می باشد. فریم فلزی براق، طراحی الهام گرفته از طبیعت، و جنس قاب پشت ظریف، همگی باعث جلوه ی زیبای این سری می گردند.

REX_70

دو سیم کارت همزمان فعال :

سری REX، در دو نسخه تک سیم و دوسیم عرضه می گردد. در مدل های دو سیم کارته ، کاربرانی که تماس های شخصی و کاری آنها جدا می باشد، از این سری بهترین استفاده را خواهندبرد. برای اطمینان از اینکه هیچ تماسی را از دست نخواهید داد، در سری دو سیم کارت REX، هنگامی که با یک سیم مشغول صحبت هستید، در هنگام زنگ خوردن خط دیگر، شما متوجه تماس سیم بعدی نیز خواهید شد.

امکانات هوشمند :

برای استفاده بهتر و هوشمندانه تر از یک گوشی ساده، سری REX سامسونگ سرعت وب گردی بالا  و برنامه های ارتباطی مختلف را برای کاربران به ارمغان می آورد. با برنامه ChatOn، با دوستان و آشنایان خود با هر پلتفرمی در ارتباط باشید.

با اینکه گوشی های هوشمند اندرویدی در حال همه گیر شدن هستند، ولی خیلی از کاربران نیازی به استفاده از امکانات یک گوشی هوشمند را ندارند. در حال حاضر گوشی های ساده سهم بزرگی را در تولید کنندگان موبایل دارا هستند، خصوصا به خاطر ساده بودن و ارزان تر بودن آنها.  به گفته لان فاگ، مدیر ارشد آنالیزور شرکت IHS   ( شرکت پژوش موبایل و ارتباطات )، در سال 2013، 653میلیون گوشی ساده و ارزان قیمت در کل دنیا تولید خواهد شد. گوشی های ساده با امکانات مختلف  و صفحه نمایش لمسی هوشمند خود با یکدیگر رقابت خواهند نمود. سامسونگ نیز با تولید گروه REX، جوابگوی بازار گوشی های ساده و لمسی خواهد بود.