معرفی رسمی Galaxy S4 mini از طرف سامسونگ: یک گوشی قدرتمند و جمع و جور

S4_mini.jpg
تاریخ : ۱۸-۰۳-۱۳۹۲

پس از شایعات و اخبار گوناگون، سامسونگ مدل Galaxy S4 mini را معرفی رسمی نمود. این مدل را می توان نسخه جمع و جور گوشی پر فروش سامسونگ، یعنی Galaxy S4 نامید.
به گفته خود سامسونگ، Galaxy S4 mini ، لذت و تجربه استفاده از امکانات پرچمدار جدید سامسونگ را در نسخه سبک تر برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

صفحه نمایش این گوشی 4.3" با رزولوشن qHD و از نوع بی نظیر Super AMOLED سامسونگ می باشد. وزن سبک 107 گرمی و طراحی خاص این گوشی، یک گوشی خوشدست و زیبا برای کاربران خواهد بود. پردازنده این گوشی نیز دو هسته ای 1.7 گیگاهرتزی است که بهترین حالت برای کارهای مولتی تسکینگ می باشد.

i9190_2

دوربین این گوشی 8مگاپیکسل با امکانات دوربین Galaxy S4، همچون Sound&Shot ، Drama Shot می باشد که لذت عکاسی را چندین برابر خواهد کرد.

همچنین امکاناتی چون Group Play و Stranslator برای استفاده برتر از یک گوشی هوشمند در این مدل بصورت پیش فرض قرار دارد.

به جز آن، Galaxy S4 mini به سنسورهای هوشمند حرکتی چون تشخیص حرکت بدون لمس گوشی (َAir Gesture) می باشد. همچنین با قدرت تکنولوژی لمس بالای گوشی، دستگاه انگشت شما را از فاصله نیز تشخیص می دهد. امکانی که برای اولین بار در Galaxy S4 به نام AirView معرفی گردید.

گوشی Galaxy S4 mini با نرم افزارهایی چون S health و امکاناتی چون Adapt Display و Adapt Sound به فکر سلامتی شما نیز خواهد بود.

این گوشی در دو نسخه دو سیم کارت و تک سیم کارت عرضه خواهد شد.

I9190