گوشی HTC One برنده بهترین طراحی سال شد

if-winner-htc-one.jpg
تاریخ : ۰۹-۰۱-۱۳۹۳

شرکت اچ تی سی جایزه دیگری را بعد از نمایشگاه بین المللی بارسلون برای پرچمدار خود یعنی HTC One دریافت نمود. امسال نیز در مراسم بهترین طراحی محصول توسط شرکت iF در آلمان، گوشی HTC One عنوان طلایی بهترین طراحی و کیفیت ساخت را از آن خود کرد.

داروان این مراسم 4615 عنوان را بررسی نموده که در این بین 75 محصول از نظر بهترین طراحی و کیفیت انتخاب می گردند. در دسته محصولات ارتباطاتی نیز HTC One از طرف داوران، دارای بهترین طراحی و کیفیت بدنه انتخاب شد.

به گفته داوران iF، گوشی HTC One ، یک گوشی خوش ساخت و با کیفیت، و با دقت بسیار بالا همراه با جزییات تمام ساخته شده است. با بدنه خمیده پشت دستگاه، این گوشی بصورت کاملا راحت در کف دستان شما جای می گیرد که یک لذت بسیار خوب را همراه دارد. کیفیت بدنه بسیار خوب طراحی شده که این یک عامل بسیار محکم برای موفقیت شرکت اچ تی سی است.

125485_01_M7_wo_screen

همچنین به گفته iF، گوشی HTC One اولین گوشی هوشمند ساخته شده با بدنه پشت تمام فلزی می باشد که با فرمول خاص فلز آلومینیم وساخته شده است. بدنه خمیده پشت دستگاه به کاربر کمک می کند براحتی این گوشی را در دستان خود حمل نماید. صدای فوق العاده اسپیکرهای گوشی همراه با سیستم Boom Sound و دوربین Ultra Pixel دستگاه، از امکانات خاص این مدل می باشد.


125485_02_M7_if_2_1