معرفی محصولات جدید سامسونگ

galaxy alpha.jpg
تاریخ : ۱۳-۰۵-۱۳۹۳
طی یک ماه آینده نمایشگاه بین المللی IFA آلمان برگزار خواهد شد و در این راستا آقای کیم هیون جون (Kim Hyun-Joon) معاون ارشد بخش ارتباطی شرکت سامسونگ اعلام کرد که شرکت سامسونگ برای معرفی دو محصول پرچمدار جدید آماده می گردد.
به گفته کیم هیون جون، یکی از این محصولات دارای بدنه جدید و دیگری دارای صفحه نمایش بزرگ می باشد. در حال حاضر سامسونگ هیچگونه اطلاعات دیگری در رابطه با این محصولات ارائه نداده است.
طبق اخبار منتشر شده، محصولی که با بدنه جدید (که به احتمال قوی فلز خواهد بود) به نام galaxy Alpha معرفی خواهد گردید. از امکانات این مدل، صفحه نمایش 720P، دوربین 12 مگاپیکسلی و پردازنده جدید Exynos  5433 خواهد بود که این پردازنده در بنچمارک ها ، امتیاز بالاتری از جدید ترین محصول کوالکام یعنی Snapdragon 805 کسب کرده است. سایز صفحه نمایش مشخص نیست ولی از مدل Galaxy S5 کوچکتر خواهد بود. طبق اخبار بدست آمده، این مدل احتمالا در تاریخ 22 مرداد ماه معرفی می گردد.


alpha1

همچنین محصول دیگری که به عنوان صفحه نمایش بزرگ از آن یاد شده، به احتمال بسیار زیاد گوشی Galaxy Note 4 با صفحه نمایش 5.7 اینچی با رزولوشن QHD خواهد بود. طرفدارن سری Galaxy Note سامسونگ باید تا برگزاری نمایشگاه IFA 2014 در برلین آلمان صبر نمایند. به نظر می رسد سامسونگ با ارائه این محصولات قصد دارد همچنان  محبوبیت خود را بین مصرف کنندگان موبایل افزایش داده و سال 2014 را با موفقیت در بازار موبایل ادامه دهد.