مشترکین Samsung Pay از مرز 500هزار گذشت

Samsung-Pay1 - Copy.jpg
تاریخ : ۲۸-۰۶-۱۳۹۴


  درگاه پرداخت الکترونیکی Samsung Pay از اوایل مرداد ماه در کشور کره جنوبی راه اندازی و شروع به کار نمود. از زمان شروع بکار نیز این درگاه دارای بیش از 500هزار مشترک می باشد.
بنابر گزارش Business Korea، این درگاه مخصوص گوشی های هوشمند سامسونگ، تلاش بر گسترش در بازار جهانی را دارد. مدتی قبل اعلام شده بود که این سیستم خرید در انگلستان، اسپانیا و چین شروع به کار خواهد نمود. تاریخ دقیق از طرف سامسونگ اعلام نشده ولی Samsung Pay تا آخر سال جاری میلادی در کشور چین راه اندازی خواهد شد. پس از آن، این سیستم در  کشورهای اروپایی انگلستان و اسپانیا راه اندازی خواهد شد.

شرکت سامسونگ در حال مذاکره با شرکت Unionpay (بزرگترین شرکت کارت های پرداخت الکترونیکی در کشور چین) می باشد تا این سیستم پرداخت را در کشور چین راه اندازی نماید.
در کشور آمریکا نیز درگاه الکترونیکی Samsung Pay با Visa و MasterCard آغاز به همکاری نموده و از تاریخ 28 سپتامبر سال جاری،  کاربران می توانند از این درگاه خرید های خود را انجام دهند.

و بنابر گفته یکی از مسولین سامسونگ ایران، این شرکت تلاش در راه اندازی پرداخت الکترونیکی در سال 2016 میلادی در کشور ایران را دارد. در حال حاضر، جزییات دقیق از طرف سامسونگ اعلام نشده است.

سیستم پرداخت الکترونیکی Samsung Pay با کمک سیستم Knox امن بوده و کاربر تنها با اسکن اثر انگشت  و از طریق درگاه NFC می تواند خرید خود را انجام دهد. این سیستم در گوشی های S6، S6 Edge، S6 Edge plus و Note5 قابل استفاده می باشد.


samsung_pay_1