مراسم رونمایی از گوشی های جدید هوآوی برگزار شد

parsmicrotel-huawei.jpg
تاریخ : ۱۷-۰۷-۱۳۹۱

مراسم رونمایی از تلفن های همراه هوآوی برگزار شد. پارس مایکروتل، یکی از توزیع کنندگان اصلی  گوشی‌های موبایل در ایران، و هوآوی که در لیست 500 شرکت برتر دنیا جای دارد، اعلام کردند که گوشی‌های موبایل هوآوی با گارانتی پارس مایکروتل وارد بازار خواهند شد.
در این مراسم با شکوه که نزدیک به 5 ساعت به طول انجامید، مسوولین شرکت های  ایرانسل، همراه اول، رایتل و همچنین کنسول سفارت جمهوری خلق چین  به همراه نمایندگان بزرگ شرکت پارس مایکروتل  حضور داشتند. همچنین گروه موسیقی رستاک نیز در این مراسم به هنر نمایی پرداختند.
هوآوی کسب و کار تولید موبایل خود را از سال 2003 آغاز کرد، اما در سال 2010 محصولاتش را به بازار ارائه کرد. بعد از ثبت رکوردهای درخشان در بازار جهانی هم اکنون موبایل‌های هوآوی به بازار ایران عرضه می‌شوند.
در سال اول ارائه محصولات با برند هوآوی، 5 میلیون دستگاه به فروش رسید و این روند به طور صعودی با فروش 20 میلیون دستگاه در سال 2011 ادامه یافت. با توجه بیشتر به بازار ایران و خاورمیانه، به طور کلی، انتظار می‌رود 100 میلیون گوشی موبایل در سال 2012 به بازارهای جهانی ارائه شود که از این تعداد، 60 میلیون به گوشی‌های هوشمند اختصاص دارد.

علیرغم اینکه هوآوی شرکت نسبتا نوپایی در دنیای گوشی‌های موبایل به حساب می آید، این غول تکنولوژی ارتباطات، برنامه‌های بلند پروازانه‌ای برای رسیدن به جایگاه یکی از 5 برند برتر سازنده تلفن‌های همراه هوشمند تا سال 2015 میلادی را دارد.