خدمات هوآوی

شرکت پارس مایکروتل خود را متعهد به ارائه خدمات مطلوب با سرعت و کیفیت بالا دانسته و به همین دلیل این شرکت دارای مجهزترین مرکز خدمات مشتریان تلفن همراه در ایران می باشد.
کادر مجرب این مرکز بطور حرفه ای آموزش دیده و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی می باشند. ضمناً این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات برای تعمیرات، تست، کالیبراسیون و کنترل کیفیت تلفن همراه بهره می گیرد.
کلیه نمایندگیهای شرکت در مرکز آموزش خدمات مشتریان بطور منظم آموزشهای لازم را دیده و در صورت کسب امتیاز لازم گواهینامه پایان دوره کسب می نمایند.
انبار قطعات مرکز خدمات مشتریان مجموعه کاملی از کلیه قطعات گوشیهای وارداتی شرکت را برای مرکز و همچنین شبکه نمایندگی تأمین نموده و برنامه ریزی آن به نحوی است که قبل از ورود هر مدل گوشی جدید به بازار قطعات آن تأمین می گردد.
مرکز پاسخگویی تلفنی خدمات گوشی ها و تبلت های هوآوی با شماره تلفنهای 15-66347011 آماده راهنمایی مشتریان گرامی در زمینه های گوناگون تلفنهای همراه  و تبلت های هوآوی می باشد.

آدرس خدمات پس از فروش مرکزی هوآوی واقع در تهران - خیابان حافظ - پایین تر از جمهوری - بازار موبایل ایران - طبقه دوم - واحد419 می باشد.شبکه خدمات پس از فروش گوشی ها و تبلت های هوآوی

سرویس و خدمات شرکت پارس مایکروتل (مخصوص گوشی ها و تبلت های هوآوی) در اکثر شهرهای بزرگ قابل دسترسی می باشد.

نمایش فهرست کامل